Archív autora: administrator

Mlyn

Hra mlyn sa hrá na špeciálnom hracom pláne. Hrací plán je na nasledujúcom obrázku: Na začiatku hry majú obaja hráči 9 alebo 12 kameňov. Prvý začína hráč s bielymi kameňmi. Úlohou hráča je položiť tri svoje kamene tak, aby ležali… (ČÍTAŤ VIAC)

Krúžok bridžu 2017-2018

Náplň krúžku Kockový poker Pravidlá bridžu Matematický logik Praktické hranie bridžu Hodnotenie sily listu (Figúrové body) SAYC. Otvorenia Odpovede všeobecne. Komplexné body Mlyn Praktická hra bridžu Scrable Praktická hra bridžu Scrable na počítači Odpovede po otvorení jedna v drahej farbe… (ČÍTAŤ VIAC)

Obojstranná dražba

Obojstranná licitácia (tiež súťažná licitácia alebo súťažná dražba), obvykle je pri nej počet bodov medzi linkami vyrovnaný. Zatiaľ sme väčšinu času venovali jednostrannej licitácii, keď naša linka otvorila a súperi do dražby nezasahovali. Dnes si povieme niečo o obojstrannej licitácii. Kedy a ako môžeme… (ČÍTAŤ VIAC)

Kockový poker

Kockový poker je nederministická hra, ktorá sa hrá so šiestimi kockami. Hru môže hrať neobmedzený počet hráčov, prakticky ju hrávajú dvaja až šiesti. Pravidlá Hráč hodí všetky kocky, ak padla trojica, násobí sa počet bodov na kocke stovkou – teda… (ČÍTAŤ VIAC)

2. liga Východ

V piatok 24.3. sa začala hrať 2. slovenská bridžová liga, východná konferencia. V prvom polčase za družstvo K4 nastúpili dvaja členovia krúžku Erik a Matúš. Na druhý polčas nastúpil vedúci krúžku s pánom Tiborom Vargom. Hrali sme proti ostrieľanému družstvu… (ČÍTAŤ VIAC)

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde